Стоп Амброзія

Засіб для боротьби з Амброзією полинолистою

З Питань застосування та придбання  звертайтесь

+380509821497

+380503519274          

 «Стоп Амброзія»

Картинки по запросу амброзія«Стоп Амброзія» - природній десикант, дефоліант для боротьби з  амброзією та іншими шкідливими рослинами. Вигото-влений на основі природного мінералу Бішофіт.

Формуляція: Рідина

Тара: 1л, 5л, 20л,200л,1000л.

Виробник: ТОВ «Бішофіт МД»

Призначення: Екологічний засіб для боротьби з амброзією та іншими      шкідливими рослинами.

Механізм дії: Препарат має контактну дію.  Потрапляючи на листя молодих рослин проникає в середину та викликає в’янення.

При обробці  амброзії на початку цвітіння рослина стає неаллергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей.

Переваги: Будучи природним мінералом, бішофіт, не містить гербіцидів, а для людини не тільки безпечний, але і цілющий, пожежо та вибухобезпечний, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

Спосіб застосування для боротьби з амброзією: Даний розчин готовий до використання. Обприскування молодих сходів проводять за допомогою ранцевого обприскувача або спеціальної техніки. Оскільки препарат має контактну дію то важливо, щоб все листя бур'яну було вкрите краплями розчину, витрата розчину буде залежати від розміру рослин та густоти їх схожості –2,5-5 літрів на сотку. Через годину можна буде переконатися в ефективності засобу і перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин у необхідній кількості, зів'януть. У місцях, куди розчин не потрапив, амброзія в'янути не стане, тому такі ділянки необхідно обробити повторно.

Препарат діє виключно в місцях, на які потрапляє, тому насіння, що знаходяться в ґрунті, буде проростати.  В зв’язку з не одночасним проростанням процедуру обробки проводять декілька раз з деяким інтервалом.

Інший варіант застосування -  це обприскування амброзії препаратом «Стоп-Амброзія» перед цвітінням (знищується фертильність і пилок стає неалергенним).

Даний метод простий та ефективний - оскільки покриває більшу площу при малих витратах часу, а з обладнання необхідний лише розпилювач.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Насіння амброзії вкрай живуче і має особливість проростати протягом 40 років. Тому, там де були зарості амброзії, навіть після обробки в наступному році амброзія знову проросте в достатку.

У наступні 3-4 роки на ділянці необхідно буде проводити таку ж обробку.

Кількість амброзії на ділянці буде зменшуватися, але рекомендується хоча б раз у сезон протягом наступних 15 років проходити по ділянці і виривати рослини, які зрідка будуть проростати, щоб не дати їм зацвісти.

Пам'ятайте: один кущ амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом 40 років.

Гарантійний термін зберігання: Термін зберігання в закритій тарі не обмежений.

Заходи безпеки та відповідальність: При зберіганні препарату слід уникати температур менше -15 градусів, що може стати причиною кристалізації та руйнування тари. Проте, кристалізація не призведе до зменшення фізіологічного ефекту.

«Стоп амброзія» малотоксичний для бджіл та помірно токсичний для риб, тому слід уникати прямого попадання на бджіл та потрапляння великої кількості препарату у водойми.

 

 

 

ТОВ "Бішофіт МД"

м. Полтава ,вул. Соборності 43, оф. 5 1 6

ЄДРПОУ 41976554, ІПН 419765516010, МФО 331401

р/р 26007054624816 в ПАТ КБ «Приватбанк», м.Полтава

тел. (050) 982-14-97, (050) 351-92-74, e-mail:agrobishofit.ukr@gmail.com

 

 

Шановні друзі!

 

На сьогоднішній день, дуже великою проблемою є питання із найбільш небезпечною для здоров’я людини рослиною АМБРОЗІЄЮ ПОЛИНОЛИСТОЮ.

 Донедавна найбільш поширеним методом боротьби з амброзією поблизу населених пунктів був метод скошування рослин. Це пов'язано з тим, що застосування небезпечної для людей хімії заборонено. Але, нажаль, цей метод малоефективний. Це пов'язано з біологічною особливістю рослини. У амброзії є властивість: якщо скосити її в період активної вегетації, вона утворює заново в 2-3 рази більше молодих стебел, ніж було. Тому, поки вона зростає, одноразове скошування протипоказано - це призводить тільки до ще більшого росту. Більш ефективне багаторазове скошування - не менше, ніж 3-5 раз за сезон. Але воно потребує значно більших трудових витрат.


  ТОВ «Бішофіт МД» пропонує новий екологічно безпечний та нетоксичний засіб боротьби з цим шкідником «СТОП-АМБРОЗІЯ».

 

Препарат має контактну дію. Наноситься шляхом розпилення. Потрапляючи на листя молодих рослин проникає в середину та викликає в’янення. Молоді рослини гинуть, а старші сильніші втрачають свої небезпечні властивості - рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей. Отже цей засіб можна використовувати у будь-яку стадію росту рослини з травня по серпень, вересень.Створений на основі природного мінералу, бішофіт, не містить гербіцидів, і для людини не тільки безпечний, але і цілющий, пожежо - та вибухобезпечний, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

 

Витрата розчину залежить від розміру рослин та густоти їх схожості –2,5-5 літрів на сотку.

 

Переваги засобу «СТОП-АМБРОЗІЯ»:

  • Природний екологічно безпечний склад на основі природного бішофіту, безпечний для людей і тварин.
  • Можна використовувати в населених пунктах.
  • Найменш трудомісткий метод боротьби з амброзією (в порівнянні зі скошуванням або вириванням).
  • Більш ефективний метод (ніж скошування), після обробки рослина гине або не дає насіння.
  • Не передбачає великих витрат. Сам засіб недорогий, та для його використання потрібен звичайний розпилювач.
  • Покращує і відновлює ґрунту. Завдяки природному мінералу в складі засобу відбувається збагачення ґрунту макро і мікроелементами, поліпшується хімічна структура ґрунту, відбувається відновлення його біологічних характеристик.
  • Використовуючи цей засіб, ви використовуєте природні ресурси (бішофіт) свого регіону / країни.

 

Ціни на засіб «СТОП-АМБРОЗІЯ»:

 

     1000 літрів – 10 000 грн. без урахування тари та доставки

      200 літрів – 2 900 грн. з тарою без урахування доставки

       20 літрів – 500 грн. з тарою без урахування доставки

 

З повагою, директор ТОВ «Бішофіт МД» Прядко Валерій.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *