Шановні жителі Козлівської сільської ради!

Від щирого серця вітаю Вас із великим державним святом — Днем Конституції України!

Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті громадського миру та згоди в суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу.

Дотримуватись конституційних норм та бути гідними громадянами своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України!

З повагою, голова сільської ради                                                                      Костянтин Володимирович Бутков

Вітаємо з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ

ШАНОВНІ ЖІНКИ ВІТАЄМО З 8 БЕРЕЗНЯ

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування