Шановні вчителі!

Дорогі учні, студенти, батьки!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня , сердечно вітаю вас із початком нового навчального року!

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань майже тисячу маленьких школярів. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників та дев'ятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з продовження навчання у вищій школі. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

Я щиро вітаю студентів, для яких сьогодні також починається новий навчальний рік. Від вашої небайдужої життєвої позиції великою мірою залежить майбутнє нашого мальовничого Косова. Тож бажаю вам мудрості та віри у власні сили.

А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичу вам натхненням, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Бажаю усім  на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Здоров’я вам тепла й любові !
Зі святом вас!

З повагою, голова сільської ради                                                                      Костянтин Володимирович Бутков

Шановні односельці щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує 27 річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею.
     Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом Вас, дорогі співвітчизники!

Шановні жителі Козлівської сільської ради!

Від щирого серця вітаю Вас із великим державним святом — Днем Конституції України!

Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті громадського миру та згоди в суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу.

Дотримуватись конституційних норм та бути гідними громадянами своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України!

Вітаємо з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ

ШАНОВНІ ЖІНКИ ВІТАЄМО З 8 БЕРЕЗНЯ

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !